جاذبه هاي گردشگري | تور داخلي
همه چيز در مورد جاذبه هاي گردشگري
نويسندگان

مشاوران سوله سازي در ياسوج 

بهترين وزيباترين سازه در صنعت سوله سازي است كه بسيار زيبا و ظريف است اين سازه در بسياري از شهرستانها و ياسوج ساخت و ساز ميشود و بسيار زياد در اين امر تخصصي عمل ميكنند. ياسوج در امر سوله سازي سابقه ي  طولاني دارد اين سابقه از سال 1370 فعاليت ميكند . از لحاظ سابقه و توانايي در ام ساخت سوله رتبه ي بالايي دارد. و شركت ها در اين زمينه بسيار فعاليت ميكنند .  اين شركت ها در زمينه ي حمل و نقل ،و نصب سازه هاي فلزي  مثل اسكلت هاي فلزي براي ساختمان ها و سالنهاي سوله و كارخانه ها همراه با طراحي و ساخت ونصب آنها و ساخت تيرهاي فلزي سنگين خدمت كرده و مي كند و موفق به توليد انبوهي از سازه ها شده است. در زمينه ي سوله سازي و سوله دست دوم بسيار تخصصي و با كادر مشاوره دراين زمينه راهنماي خريداران و مشتريان در ياسوج و سطح كشور است.

 ساخت و اهميت سوله در زنجان

هدف ما آشنايي شما با سوله در شهرستان هاي مختلف و همچنين خريد سوله دست دوم در آنهاست.به دنبال همين هدف اين مطلب را پيرامون سوله هاي زنجاني تهيه كرده ايم.سوله سازي در بسياري از شهرهاي ايران وجود دارد و يكي از سازه هاي مهم صنعتي محسوب ميشود سوله يك سازه ايي فلزي با سقف سيب دار است كه اهميت زيادي داردو كاربرد آن در بسياري از سازه ها مثل فروشگاهها و كارخانه ها و غيره زياد است . در شهرهاي مختلفي مثل شهر زنجان اين سوله ها ساخته ميشوند زنجان يكي از سوله سازي هاي بزرگ را نيز دارد و در ساخت و ساز سوله دست دوم و ارزان نيز اقداماتي را انجام ميدهد. سوله در زنجان به صورت كاملا عالي و با شرايط خاص خريد و فروش ميشود .

سوله دست دوم

امتياز:
بازديد: 30
برچسب:
:
[ 1396/10/2  ] [ ۲۰ ] [ touristattractions ]

 كيفيت سوله سازي دركيش 

سوله سازي در كيش را ما به شما پيشنهاد ميدهيم كه در مورد آن بسيار تحقيق كنيد و مورد بررسي قرار دهيد . كيش در اين زمينه كار ميكند و شركتهاي بزرگي را مورد حمايت قرار ميدهد . در زمينه شهر كيش متخصصين سوله سازي اهميت زيادي براي  نما و زيباسازي آن ميگذارد. در اين مطلب نكاتي راجب سوله سازي در كيش بيان شده است. اين شهر در زمينه ي ساخت و ساز از رونق بالايي برخوردار است. در مورد شركتهاي خاصي كه در كيش وجود دارد دليل مطرح بودن آنها تخصص در اجراي قوانين و ايجاد رضايت در مشتري است . بينظير بودن كيفيت سوله ،قيمت مناسب ،شرايط پرداخت آسان ، امكان بازديد مشتري از مكان و سوله ،تحويل سريع و آسان و بسياري از مواردي كه خاص بودن اين شركتها را نشان ميدهد. مصالحي كه در اين شركتها بكار ميرود زير نظر كادر فني قرار دارد. و در ارائه ي هر خدمتي مثل سوله هاي انبار و صنعتي و سوله دست دوم مختلف با قيمتهاي مناسب در سطح كيش وارائه ي  زمينهاي بزرگ  و ديگر خدمات است.در اين جزيره ي زيبا شما علاوه بر اينكه ميتواندي سوله هاي نو داشته باشيد ميتوانيد از انواع سوله هاي دست دوم نيز بهره مند شويد.

 سابقه ي سوله و تخصص آن در كيش

در كيش سابقه ي سوله سازي از سال هاي دور تا به امروز زياد بوده و اين شركتهاي سوله سازي در قشم مدام از افراد متخصص كه در زمينه ي عمران  و معماري و تاسيسات تحصيلات دارند دعوت به كار ميكند . اين متخصصين مديريت اجرايي در زيبا سازي شهر كيش را برعهده دارند و با تمام نيرو ومهارت و طبق اجراي قانوني و رعايت اصول مهم در زمينه ي سوله و ساخت سازه هاي ديگر در اين زمينه اقدام ميكنند . از ويژگي مهم اين شركتها ارائه ي خدمات امنيتي براي مسولين و كاركنان و استفاده از مشاورين براي هرقسمت از توليد سوله  و رفع تمام مسائل حقوقي و برآوردن نياز و كم كردن و پرداخت هزينه براي هر برنامه به موقع و اجرا و نصب كار هستند.علاوه بر اين موارد شما ميتوانيد بسيار زياد درباره انواع سوله هاي دست دوم در اين شهرستان اطلاعات كسب كنيد

 

امتياز:
بازديد: 36
برچسب:
:
[ 1396/9/23  ] [ ۲۲ ] [ touristattractions ]

حمل و نصب كردن سوله دست دوم  


در يكي از برنامه هاي ساخت و ايجاد سوله ي دست دوم حمل و نقل و نصب صحيح سوله است كه بايد به آن توجه كرد. اين سازه هاي غول پيكر را بايد دقت زيادي در حمل و نصبشان كرد و سعي در ايجاد يك برنامه چيني براي اين كار كرد.  در هنگام خريد سوله چه سوله هاي نو و چه سوله هاي دست دوم بايد به مواردي بسيار مهم توجه كرد كه مي تواند در قابليت استفاده مجدد از آن ها موثر باشد. در نظر گرفتن بار حمل سازه ها بر روي سازه هاي اسكلت سوزه در هنگام طراحي ، نحوه اتصال قطعات به يكديگر كه معمولا پيچ و مهره اي و قابليت اتصال با جوش هستند. كه استيشن هاي قابل اتصال با پيچ و مهره از نظر دوام براي استفاده هاي مجدد قابليت بهتري دارند و ساختار سازه مقاوم تر باقي مي ماند، جدا كردن قطعات سازه جهت جا به جايي ساده تر است و در

هنگام برقراري سازه آسيب كمتري به بدنه وارد ميشود كه نتيجه آن بالا رفتن دوام سازه خواهد بود.

اهميت سوله دست دوم


در ساخت سوله بدليل بزرگ بودن ابعاد تيرها و ستون‌ها بايد از تيرورق در پروفيل‌هاي سوله استفاده كرد. معمولا براي استارت فعاليت هاي صنعتي هزينه هاي زيادي صرف ساخت سوله هاي ساختماني ميشوند. از اين رو راه كار هاي جايگزين در جهت كاهش هزينه ساخت اين سازه ها ميتواند اهمتي زيادي داشته باشد . استفاده از سوله دست دوم ميتواند به عنواني راهكاري مناسب براي اين بخش از صنعت تلقي گردد.
سوله هاعمدتا به دليل استحكام و دقت در طراحي قابليت جمع آوري و سرهم بندي مجدد را دارا هستند. از اين رواستفاده از سوله دست دوم
قرون به صرفه است و ميتواند به عنوان راه كاري مناسب تلقي گردد. با اين راه كار مي توان در حد ممكن هزينه هاي اوليه اجراي كار را كاهش داد.

 

امتياز:
بازديد: 38
برچسب:
:
[ 1396/8/16  ] [ ۰۹ ] [ touristattractions ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

همه چيز در مورد جاذبه هاي گردشگري
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب