جاذبه هاي گردشگري | تور داخلي
همه چيز در مورد جاذبه هاي گردشگري
نويسندگان

دستگاه هاي گوناگون ارتودنسي

فيس ماسك

براي تحريك كردن رشد فك بالا به طرف جلو و پايين كاربرد دارد. مناسبترين سن براي اين درمان در كودكان زير ده سال است كه فك پايين جلوتري نسبت به فك جلوتر دارند.

شايع ترين ناهنجاري ارتودنسي چيست

يكي از اصلي ترين بيماري هاي ارتودنسي جلو زدن دنادان هاي فك بالايي نسبت به فك پاييني است. كه اغلب اين مشكل از رشد كمتر فك پايين نسبت به فك بالايي ناشي ميشود پس براساس نظر متخصص ارتودنسي سعي ميشود فك پاييني تحريك گردد. از دستگاه هربست براي كشيدن فك پايين و تحريك رشد آن تا ميزان شدن آن نسبت به فك بالا استفاده ميشود

ارتودنسي

متخصص ارتودنسي

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۶:۴۱:۳۳ ] [ نادر رفيعي ]

 استان آذربايجان غربي و جغرافياي آن 

براي آشنايي شما با آذر بايجان غربي و منطقه ايي كه در آن قرار گرفته است بايد گفت كه اين استان در حدود ۳۷۴۶۵ كيلومتر مربع را وسعت آن ميدانند. كه با بررسي هايي كه انجام شده در حدود   ۱/۹ درصد از مساحت ايران را دربرگرفته است ، اين استان در شمال غرب ايران قرار گرفته و در نوار مرزي كشورهاي تركيه ، عراق و نخجوان قرار دارد. اين استان بين ۳۵ درجه و ۵۸ دقيقه تا۳۹ درجه و ۴۷ دقيقه عرض شمالي و بين ۴۴ درجه و ۲ ه دقيقه تا ۴۷ درجه و ۲۳ دقيقه طول شرقي از نصف النهار واقع شده است.

استان آذربايجان غربي از ۱۷ شهرستان، ۴۰ بخش ، ۳۸ شهر و ۱۱۳ دهستان تشكيل شده است. طبق آخرين سرشماري عمومي در سال ۱۳۸۵ استان آذربايجان غربي ۲/۸۷۳/۴۵۹نفر جمعيت داشته و بر اساس برآورد انجام شده جمعيت اين استان تا سال ۱۳۹۲ قريب به ۳۲۰۰۰۰۰نفر ميباشد. اين استان از موقعيت جغرافيايي ، تاريخي ، سياسي و فرهنگي ممتازي برخوردار است. 

آذربايجان غربي و ساسانيان

در طول تاريخ چند هزار ساله يكي از نقاط سر حدي ايران بوده و در مسير مهاجرت اقوام گوناگون از قبيل ترك، كرد، آسوري، مانا و مهمتر از همه آرياييها( مادها ، پارسها، پارتها ) قرار داشته است. از مهمترين اقوامي كه در اين سرزمين مسكن گزيده اند اقوام آريايي ماد بوده اند كه از هزاره هاي اول و دوم پيش از ميلاد وارد اين سرزمين شدند، گرچه گفته مي شود كه اقوام آريايي پارسي نيز مدت زماني را در اين ناحيه به سر برده اند، اين سرزمين در روزگار هخامنشي هم يكي از ساتراپهاي مهم امپراطوري بزرگ ايران به حساب مي آمد و حتي در حمله اسكندر هم به واسطه رشادت و هوشمندي آتروپات سردار ايراني استقلال بومي و ايراني خود را از دست نداد.

 

.

بليت هواپيماي خارجي 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۱۳ دى ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۵۰:۰۳ ] [ نادر رفيعي ]

در بسياري از مطالبي كه براي شما قرار داده اييم از آثار هنري شهرستان ها و استانها ذكر شده است و شما با آنها آشنا شده اييد يكي ديگر از اين آستانها استان اردبيل زيبا است كه در صنايع دستي هنر زيادي را دارد. اينكه  تور داخلي  را ه اندازي شده بخاطر اين است كه از اين آثار ديدن كنند و بهره ببرند صنايع دستي هر شهر نشان از فرهنگ و تمدن نهفته در آن شهر دارد.صنايع دستي استان اردبيل عبارتند از:

گليم ، جاجيم ، شال ، مسند ، سفالگري ، صنايع چوب مانند معرق ، منبت و خراطي ، مصنوعات چرمي و قاليبافي (قاليچة قوباي اردبيل بسيار معروف است ) قلاب بافي ، مفرش ، خورچين ، ورني (ورني و زيرانداز حاوي رنگها و طرحهايي برگرفته از طبيعت زيباي آذربايجان ، بيشتر توسط عشاير ايل سون دشت مغان بافته مي شود ) از ميان صنايع دستي استان مسند نمين شهرت جهاني دارد و از اقلام مهم صادرات استان به ساير نقاط كشور و كشورهاي خارجي است 

غذاهاي سنتي  استان اردبيل

يكي از لذت بخش ترين قسمت هاي تور اردبيل غذاهاي اين استان زيبا مي باشد. استان اردبيل داراي غذاهاي لذيذ بسياري از جمله:‌آش دوغ پيچاق قيمه ، كوفته ، لونگي ، خشـيل ، هرا ، قويـماق ، تـورشي قورمه ، سـاج ايچي سبزي قورمه ، سوغان سو ، اوماج آشي ، ييرما آشي ، بوزباش ، قاتيق خوروشي ، تاس كابابي ، چيغيرتما ، ساري حالوا ، تر حالوا، زنجبيل حالواسي ، قيساوا ، قيقاناق و… مي باشد.

بليت هواپيماي خارجي 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۱۲ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۱۰:۵۹ ] [ نادر رفيعي ]

تعداد جمعيت امارات متحده عربي

يكي از كشورهايي كه جمعيت آن در اين مطلب بررسي ميشود كشور امارات متحده ي عربي ميباشد. طبق آماري كه اين كشور در سال 2016 انجام داده است جمعيت اين كشور عربي يعني امارات متحده در حدود  9,500,000 نفر بوده است كه در اين ميان 69.5 درصد آن را مردان و 30.5 درصدش را زنان تشكيل مي دادند. جمعيت مهاجران امارات شامل هندي ها، پاكستاني ها، بنگلادشي ها، فيليپيني ها، سومالييايي ها، ايراني ها، بريتانيايي ها و جامعه هاي مختلف ديگري از مليت هاي گوناگون مي شوند. در تور امارات متحده عربي مي توانيد با قوم ها و مليت هاي مختلف آشنا خواهيد شد واحد پول امارات متحده عربي درهم با كد اختصاري AED يا علامت اختصاري DH و يا DHs مي باشد. تعطيلات هفتگي در امارات جمعه و شنبه هستند كه جمعه هاي برخي از شركت هاي خصوصي و بانك ها به صورت نيمه وقت باز مي باشند، ولي شركت هاي دولتي و مدارس تعطيل هستند.

جاذبه هاي گردشگري دبي

يكي از خدمات گردشگري ارزنده تيم تور خارجي انتخاب بهترين جاذبه هاي گردشگري در تور دبي مي باشد. جاذبه هاي گردشگري دبي :

 • فستيوال بين المللي موسيقي جاز دبي
 • مسابقات قهرماني تنيس
 • چالش كوير امارات متحده عربي (ابوظبي)
 • نمايشگاه ساليانه هنر
 • جام جهاني دبي
 • نمايشگاه عروس
 • فستيوال طعم ها
 • سورپرايز تابستاني دبي
 • نمايشگاه نساجي مُتِكسا
 • مسابقات راگبي هفت نفره دبي
 • فستيوال فيلم بين المللي دبي
 • فستيوال نشنال دِي (روز ملي)

بليت هواپيماي خارجي 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۱۲ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۳۹:۵۹ ] [ نادر رفيعي ]

 هواپيمايي ماهان و مسافرين خاص 

هواپيمايي ماهان كه بسيار نامي و معروف است شرايط ويژه ي خاصي را براي مسافراني كه مدام از پروازهاي آنها استفاده ميكنند قرار داده است كار ويژه ي آنها در اين زمينه اين است كه آنها را در باشگاه مسافرين كثير السفر قرار ميدهند. هواپيمايي ماهان نيز با قرارداد سه گروه بندي عضويت در باشگاه مسافرين كثير السفر ماهان را ايجاد و مديريت مي كند. 

پس از ثبت نام و انجام اولين پرواز كارت كلاسيك (رده اول از باشگاه مشتريان كثير السفر) به آدرس خريدار ارسال خواهد شد . با تعداد پرواز هاي بيشتر عضويت شارژ شده و بر مزاياي آن افزوده مي شود. امتيازات لازم براي دريافت اين كارت 1500 مايل مي باشد .

 نرخ بليط هواپيمايي ماهان 

 آژانس گردشگري پرستو سير ارائه دهنده خدمات مربوط به بليت هواپيما و تور داخلي و خارجي است. با دريافت نمايندگي مستقيم از ايرلاين ماهان با شكستن قيمت هاي پروازي ارزان ترين بليط هواپيماي ماهانرا به مشتريان خود ارائه مي دهد. 

از طريق آژانس گردشگري پرستو سير قادر خواهيد بود بليط هواپيماي ماهان ارزان حتي ارزان تر از خود هواپيمايي ماهان خريداري كنيد.

 

بليت هواپيماي خارجي 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۹ دى ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۴۷:۵۲ ] [ نادر رفيعي ]

 هتل هاي  گرجستان

گرجستان از كشورهاي بزرگ و زيبايي است كه سفر به آن را توصيه ميكنيم در زمينه ي هتلهاي لوكس اين كشور از خدمات گردشگري پرستوسيركمك بگيريد. اين هتل هايي كه نام برديم بسيار عالي و خاص هستند.  . يكي از خدمات گردشگري ارزنده پرستو سير انتخاب بهترين هتل ها براي مسافرين محترم مي باشد

ماريوت تيبليسي ، راديسون بلو ، رومز هتل ، هاليدي اين ، آمباسادوري ، شرايتون باتومي ، بيلتمور ، لئو گراند ، اسكاي تاور و ……

حمل ونقل در گرجستان 

 در تفليس شما مي توانيد از مترو، اتوبوس، ميني بوس، تاكسي براي جابجايي استفاده كنيد. پس از تهيه كارت از ايستگاه هاي مترو به قيمت 2 لاري ، اين كارت قابل استفاده در همه واسائل نقليه به غير از تاكسي مي باشد. تاكسي هاي شهر تفليس، به وفور در سطح شهر به چشم ميخورند ولي هيچكدام تاكسي متر ندارند و كرايه تاكسي را مي بايست قبل از سوار شدن با راننده طي كنيد. براي مسيرهاي كوتاه شهري، كرايه حدود 3 لاري مي باشد، مسيرهاي بلند داخل شهري حداكثر 5 لاري است. براي مسيرهايي چون تفليس مال و يا ايست پوينت مال كه حدود 25 دقيقه با شهر فاصله دارند، نرخ كرايه حدود بين 12 تا 15 لاري مي باشد. براي رفت و آمد به فرودگاه تفليس، اگر از تاكسي هاي خود فرودگاه (كه در اجاره يك شركت تركي مي باشند) استفاده نكنيد، نرخ كرايه حدود 20 لاري است.

بليت هواپيماي خارجي


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۸ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۰۸:۴۹ ] [ نادر رفيعي ]

مشاوران سوله سازي در ياسوج 

بهترين وزيباترين سازه در صنعت سوله سازي است كه بسيار زيبا و ظريف است اين سازه در بسياري از شهرستانها و ياسوج ساخت و ساز ميشود و بسيار زياد در اين امر تخصصي عمل ميكنند. ياسوج در امر سوله سازي سابقه ي  طولاني دارد اين سابقه از سال 1370 فعاليت ميكند . از لحاظ سابقه و توانايي در ام ساخت سوله رتبه ي بالايي دارد. و شركت ها در اين زمينه بسيار فعاليت ميكنند .  اين شركت ها در زمينه ي حمل و نقل ،و نصب سازه هاي فلزي  مثل اسكلت هاي فلزي براي ساختمان ها و سالنهاي سوله و كارخانه ها همراه با طراحي و ساخت ونصب آنها و ساخت تيرهاي فلزي سنگين خدمت كرده و مي كند و موفق به توليد انبوهي از سازه ها شده است. در زمينه ي سوله سازي و سوله دست دوم بسيار تخصصي و با كادر مشاوره دراين زمينه راهنماي خريداران و مشتريان در ياسوج و سطح كشور است.

 ساخت و اهميت سوله در زنجان

هدف ما آشنايي شما با سوله در شهرستان هاي مختلف و همچنين خريد سوله دست دوم در آنهاست.به دنبال همين هدف اين مطلب را پيرامون سوله هاي زنجاني تهيه كرده ايم.سوله سازي در بسياري از شهرهاي ايران وجود دارد و يكي از سازه هاي مهم صنعتي محسوب ميشود سوله يك سازه ايي فلزي با سقف سيب دار است كه اهميت زيادي داردو كاربرد آن در بسياري از سازه ها مثل فروشگاهها و كارخانه ها و غيره زياد است . در شهرهاي مختلفي مثل شهر زنجان اين سوله ها ساخته ميشوند زنجان يكي از سوله سازي هاي بزرگ را نيز دارد و در ساخت و ساز سوله دست دوم و ارزان نيز اقداماتي را انجام ميدهد. سوله در زنجان به صورت كاملا عالي و با شرايط خاص خريد و فروش ميشود .

سوله دست دوم


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: سوله سازي، ساخت سوله، نصب سوله،
موضوع:
[ ۲ دى ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۵۴:۰۵ ] [ نادر رفيعي ]

 كيفيت سوله سازي دركيش 

سوله سازي در كيش را ما به شما پيشنهاد ميدهيم كه در مورد آن بسيار تحقيق كنيد و مورد بررسي قرار دهيد . كيش در اين زمينه كار ميكند و شركتهاي بزرگي را مورد حمايت قرار ميدهد . در زمينه شهر كيش متخصصين سوله سازي اهميت زيادي براي  نما و زيباسازي آن ميگذارد. در اين مطلب نكاتي راجب سوله سازي در كيش بيان شده است. اين شهر در زمينه ي ساخت و ساز از رونق بالايي برخوردار است. در مورد شركتهاي خاصي كه در كيش وجود دارد دليل مطرح بودن آنها تخصص در اجراي قوانين و ايجاد رضايت در مشتري است . بينظير بودن كيفيت سوله ،قيمت مناسب ،شرايط پرداخت آسان ، امكان بازديد مشتري از مكان و سوله ،تحويل سريع و آسان و بسياري از مواردي كه خاص بودن اين شركتها را نشان ميدهد. مصالحي كه در اين شركتها بكار ميرود زير نظر كادر فني قرار دارد. و در ارائه ي هر خدمتي مثل سوله هاي انبار و صنعتي و سوله دست دوم مختلف با قيمتهاي مناسب در سطح كيش وارائه ي  زمينهاي بزرگ  و ديگر خدمات است.در اين جزيره ي زيبا شما علاوه بر اينكه ميتواندي سوله هاي نو داشته باشيد ميتوانيد از انواع سوله هاي دست دوم نيز بهره مند شويد.

 سابقه ي سوله و تخصص آن در كيش

در كيش سابقه ي سوله سازي از سال هاي دور تا به امروز زياد بوده و اين شركتهاي سوله سازي در قشم مدام از افراد متخصص كه در زمينه ي عمران  و معماري و تاسيسات تحصيلات دارند دعوت به كار ميكند . اين متخصصين مديريت اجرايي در زيبا سازي شهر كيش را برعهده دارند و با تمام نيرو ومهارت و طبق اجراي قانوني و رعايت اصول مهم در زمينه ي سوله و ساخت سازه هاي ديگر در اين زمينه اقدام ميكنند . از ويژگي مهم اين شركتها ارائه ي خدمات امنيتي براي مسولين و كاركنان و استفاده از مشاورين براي هرقسمت از توليد سوله  و رفع تمام مسائل حقوقي و برآوردن نياز و كم كردن و پرداخت هزينه براي هر برنامه به موقع و اجرا و نصب كار هستند.علاوه بر اين موارد شما ميتوانيد بسيار زياد درباره انواع سوله هاي دست دوم در اين شهرستان اطلاعات كسب كنيد

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: سوله سازي، ساخت سوله، نصب سوله،
موضوع:
[ ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۳۷:۲۲ ] [ نادر رفيعي ]

 

 دوشهر زيباي چالوس و نوشهر 

آشنايي با شهر هاي زيباي مازندران شوق و انگيزه ايي به سفر و گردشگري به اين استان را ميدهد .به همين دليل قصد براي معرفي اين شهرها برانگيختن شوق شما است. شهرستان چالوس و نوشهر از شهرهاي استان مازندران هستند.  كه در مجاورت هم قرار دارند از شمال به درياي خزر و از جنوب به رشته كوههاي البرز محدود مي شوند، اين دو شهر به واسطه نزديكي به جاده چالوس از شلوغ ترين و پرتردد ترين شهرهاي استان مازندران به حساب مي آيند. آزادراه تهران-شمال هم به اين منطقه ختم مي شود .

فاصله فعلي اين دو شهر تا تهران ۲۰۹ كيلومتر است كه با افتتاح آزادراه تهران – شمال اين فاصله ۱۲۰ كيلومتر خواهد شد. گذشته از اينكه سرعت حركت ماشين در آزاد راه بيشتر از جاده قديم چالوس خواهد بود.

بنابراين سرعت جابجايي سه برابر بيشتر از سفرهاي امروزي خواهد بود.از اين رو، پيش بيني مي شود مسافران بيشتري به منظور گردشگري و شركت درتورهاي داخلي به اين شهر سفر كنند.

ابن رسته جغرافيدان قرن چهارم چالوس را حدود غربي مازندران ذكر كرده است و سابقه آنرا به روزگار اردشير بابكان رسانده و در وجه تسميه نام آن شهر گفته به اين شهر چالش نيز گفته اند، زيرا در نقطه اي كم ارتفاع و گود قرار گرفته چرا كه در زبان پارسي به گودي چال ميگويند.

مورخ بزرگ ايراني قرن چهارم، استخري اين شهر را سالوس نام برده است، شهرستان نوشهر هم تا پيش از ۱۳۱۰ خورشيدي دهي كوچك به نام ( ده نو و حبيب آباد) بوده و در سال ۱۳۲۷ كه رسماً تبديل به شهر شد نام آن به نوشهر تغيير داده شد.

اين شهر هوايي معتدل و خاكي حاصلخيز دارد و فقط پنج متر از سطح دريا بالاتر است . شهرستان هاي چالوس و نوشهر از معدود نقاط پر تردد و گردشگري ايران است كه همه ساله ميليونها مسافر و گردشگر به آن سفر مي كنند.

آثار تاريخي و گردشگري چالوس و نوشهر

 • كاخ چاي خوران 
 • امامزاده سيد علي كيا سلطان نوشهر
 • امامزاده طاهر مطهر نوشهر 
 • امامزاده محمد نوشهر
 • نهارخوران 
 • متل قو
 • تله كابين چالوس
 • پلاژ نوشهر
 • پارك جنگلي چالوس و سواحل زيباي درياي خزر.

بليت هواپيماي خارجي


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۲۵ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۵۵:۴۹ ] [ نادر رفيعي ]

شناخت شهرستان لاهيجان 

يكي از بزرگترين شهرهاي استان گيلان شهرستان لاهيجان است . يك مكان زيبا و فوق العاده آرام است .به جلگه ي سرسبز گيلان و رشته كوههاي البرز وصل است و اين باعث زيبايي اين شهر شده است .  شهرستان لاهيجان تاريخي است و آن را به زمان   لاهيج پسر سام و نوه  نوح نسبت داده اند. درگذشته اين شهر را دارالامان و يا دارالاماره هم گفته اند. سپس به نام لاهيجان المبارك خوانده اند . نامش از كلمه لاي به معناي ابريشم (جولاه ) و لغت جان (گان ) پنداشته اند. چرا كه از ديرباز بافت پارچه هاي ابريشمي در اين شهر از شهرت بسزايي برخوردار بوده است . در قرن نهم هجري سيد اميركيا و خاندان وي به دلايل جلوگيري از فتنه هاي سياسي و لشگركشي هاي تيمور لنگ و ديگران بر اين شهر حكمراني كردند كه محصول آن تبليغ و اشاعه مذهب تشيع شد . حتي شاه اسماعيل پنج سال از كودكي خود را در اين شهر سپري 

 كرده است و سرانجام با هفت تن از مريدان پدر خود، شيخ حيدر به آذربايجان بازگشته و اولين دولت مستقل ايران را بعد از اسلام تاسيس كرد.

آژانس گردشگري پرستو سير برگزاركننده تورهاي داخلي ديدن از شهر لاهيجان را به شما توصيه ميكند

شهرستان رشت

 شهرستان رشت تقريباً در ميان استان گيلان و در فاصله ۳۲۵ كيلومتري تهران قرار دارد، نخستين بار در سال ۳۷۲ هجري نام آن در كتاب جغرافياي حدود العالم ديده مي شود و احتمالاً پيش از اسلام وجود داشته. در روزگار شاه اسماعيل صفوي استان گيلان از دو قسمت به نامهاي ( بيه پس به مركزيت رشت ) و (بيه پيش به مركزيت لاهيجان ) تشكيل مي شد كه شاه اسماعيل و شاه طهماسب صفوي حكومت هر دو را به خان احمد گيلاني سپردند و حكومت خاندان خان احمد بر اين منطقه ادامه داشت تا روزگار شاه عباس اولي كه بر اثر خيانت اين خاندان و همدستي با روسها بر عليه دولت مركزي ايران، شاه عباس آنها را براي هميشه از اداره اين سرزمين محروم كرد.  شهر رشت و مناطق اطراف آن در روزگار قاجار به دليل كشتيراني و مبادلات اقتصادي با روسيه از رونق زيادي برخوردار شد. هم اكنون شهر رشت در مسير راه ترانزيت ، انزلي ، آستارا،استان اردبيل با تهران و شمال شرق با شمال غرب ايران قرار دارد. شهر رشت از طريق آزاد راه بسيار مجهزي به تهران متصل مي شود.قرار گرفتن در مسير ترانزيت و دسترسي مناسب از تهران، همه ساله جمعيت زيادي از طرفداران گردشگري و تورهاي داخلي را به شهر رشت مي كشاند. همچنين راه آهن در دست ساخت در آينده اي نزديك، رشت را به تهران و شبكه سراسري راه آهن ايران متصل خواهد كرد

بليت هواپيماي خارجي 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۰۷:۲۶:۱۰ ] [ نادر رفيعي ]
[ ۱ ][ ۲ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

همه چيز در مورد جاذبه هاي گردشگري
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / لوله PVC / اتوبار / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت